Fractie ChristenUnie Neder-Betuwe

De fractie van de Christenunie Neder-betuwe bestaat uit raadslid Kees van Hattum (tevens Fractievoorzitter) en de burgerraadsleden: Leon van Esseveldt, Johan van Os, Tim van Ooijen en Niels van Dijken en fractieondersteuners Teun Vlastuin, Michiel van Hal en Martin van Veen.

De burgerraadsleden hebben elk hun eigen aandachtsgebieden. Als burgerraadslid mag je deelnemen aan Het Beeld en aan Het Debat.

Klik hieronder voor de contactgegevens van de verschillende fractieleden.


Raadslid en fractievoorzitter Kees van Hattum

Contactgegevens:

  • Lijsterhof 6 
  • 6669EG Dodewaard
  • 0488-412518 of 06-57142880
  • Keesvanhattum@kpnmail.nl

Voor meer informatie:

Burgerraadslid Niels van Dijken

Contactgegevens:

  • Kastanjelaan 18
  • 4043MN Opheusden
  • 06-25421393
  • Nielsvandijken@hotmail.com

Voor meer informatie:

Burgerraadslid Tim van Ooijen

Contactgegevens:

  • Keetjesbongerd
  • 4041RG Kesteren
  • 06-21960196
  • Timvanooijen@live.nl

Voor meer informatie:

Burgerraadslid Leon van Esseveldt

Contactgegevens:

  • Lijsterbesstraat 12
  • 4051GT Ochten
  • 0344-642042
  • Vanesseveldt@kpnmail.nl

Voor meer informatie:

Burgerraadslid Johan van Os

Contactgegevens:

  • Lindenhoflaan 4
  • 4051BM Ochten
  • 0488-411556
  • Johanvanos@outlook.com

Fractie ondersteuner Michiel van Hal

Contactgegevens:

  • J.R. Zeemanstraat 24
  • 4053JN IJzendoorn
  • 0344-643338
  • Michiel.vanhal@ziggo.nl

 

Fractie ondersteuner Teun Vlastuin

Contactgegevens:

  • 06-13201857
  • tvlastuin@hotmail.com

Fractie ondersteuner Martin van Veen

Contactgegevens:

  • Het Katsland 22
  • 4051KA Ochten
  • 0344-642352
  • mjvanveen@solcon.nl

Voor meer informatie: